(0342) 337 91 88

HAKKIMIZDA

1990 lı yıllardan itibaren iplik ve tekstil sektörünün her alanında etkin bir rolde faaliyet gösteren,iplik ve halı üzerinde üst düzey yönetici olarak çalışmış, yeterli bilgi ve donanıma sahip olan Orhan GÖĞEBAKAN tarafından 2012 yılında tekstil ürünleri imalatı ve toptan satış yapmak amacı ile kurulmuş olan firmamız, tecrübesi ile tekstil sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır.Firmamız, ilk olarak iplik büküm makineleriyle ve sınırlı bir sermaye ile küçük bir aile olarak başlamış olduğu tekstil sektöründeki faaliyetine inandığı yolda başarılı bir şekilde devam etmektedir. Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren firmamız birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her zaman yeniliğe açık olarak hizmet kalitesini geliştirecek standartları uygulamaktadır.Sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutması, kaliteden ödün vermemesi ve izlediği uygun fiyat politikası; Bimos Tekstil’i bölgesinde birçok sektör tarafından en çok tercih edilen firma yapmıştır
Bimos Tekstil, son yıllarda büyük gelişme gösteren triko ve tekstil pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasa oyuncuları arasında üst noktalara taşımayı başarmıştır. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda değer sağlayan ve kendisini bu konuda kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Söz konusu pazar içerisinde yine birçok kurumsal firma ile dolaylı olarak üretim yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bimos Tekstil derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile de bütünleştirerek sektör içerisinde daima daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyecek ve büyüyecektir.
Misyonumuz
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak. Dünyadaki ve Türkiye’deki hedef pazarlarda rekabet edebilir ürün ve hizmet sunmaktır.
Vizyonumuz
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayararak setörün öncülüğünü yapan, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini artırarak Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşları arasında olmak.
Değerlerimiz
Müşteri odaklılık, Güvenilirlik, Dürüstlük, Hoşgörülü olmak, Sürekli gelişim ve inovasyon İnsana ve topluma saygı, doğruluk ve müşteri memnuniyetidir.
Amaç ve Hedeflerimiz
Firmamızı yurtiçi ve yurtdışında, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir seviyede mal üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen çevrenin korunmasının bilincinde olarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider bir sanayi kuruluşu durumuna getirmektir.