(0342) 337 91 88
Xetma Vollenweider markası, 300 yılı aşkın tecrübeleri bulunan, kuru terbiye hatlarında uzmanlaşan iki firmanın: Gematex Textilveredlungsmaschinen GmbH (Almanya) ve Sam. Vollenweider AG (İsviçre)’nin, 2000 yılında birleşmesiyle oluşmuştur.
TIRAŞ – XS
-Xetma Vollenweider, 120 yılın üzerinde, tıraş konusunda Dünya çapında yüksek kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığıyla bir sembol haline gelmiştir. -Her tür dokuma, yuvarlak ve raşel örme ve non-woven tıraşı -Xetma Vollenweider Ağır İşler için Tıraş Üniteleri®; yüksek performans ve yoğun havlı ağır malzemelerde bile hassasiyet -0.02mm hassasiyet ile Xetma tıraş sistemleri rakiplerine göre gözle görülür derecede hassastır. -Özgün tıraş ünitesi tasarımı sayesinde, en iyi tıraş sonuçları – uzun ömürlü -Tıraş silindirindeki özel rulmanlar sayesinde, ses yüksek oranda önlenir ve bıçak tutuşu sayesinde maksimum çalışma hassasiyeti garanti edilir. -6 kafaya kadar, 2 taraflı tıraş hatları yüksek süratte tıraş imkanı sunmaktadır.
FIRÇA&ZIMPARA – XEB
-Yeni Gül Efekti®, fırça ve zımpara silindirlerinin bir arada çalışması ile karşılaştırılamaz derecede yoğun ve kısa hav ile elde edilmektedir -Zımpara ve fırça kombinasyonu sayesinde daha yoğun efekt elde edilir ve kumaş yapısındaki gerginlik yok denecek kadar aza indirilmektedir. -Doğal elyaf ve sentetik malzemelerden dokunmuş çok hafif kumaşlarda hassas efektlere ulaşılır.